ZASŁONY ZWIERZĘTA

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Motywy zwierzęce stanowią nieodłączny element dekoracyjny wielu wnętrz, niezależnie od ich estetyki. Nadają pomieszczeniom oryginalnego, niepowtarzalnego charakteru, a także uzupełniają aranżację i znajdujące się w nich wyposażenie. Jednym z popularniejszych dodatków tego typu są zasłony ze zwierzętami, będące niezwykle praktycznym i funkcjonalnym elementem dekoracyjnym okien.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uzupełniliśmy ofertę sklepu Iberis o tkaniny na zasłony ze zwierzętami. Dzięki temu miłośnicy wnętrz z pazurem mogą z powodzeniem znaleźć dla siebie idealny materiał!

 

Oryginalne aranżacje z zasłonami ze zwierzętami

Dostępne w asortymencie tkaniny na zasłony ze zwierzętami różnią się od siebie kolorystyką oraz motywami. Wykonane są ponadto z różnych materiałów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane także do produkcji poduszek czy obrusów. Podobnie jak tkaniny na zasłony w kwiaty, umożliwiają proste i efektywne odświeżenie każdej aranżacji.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, którą potwierdzają liczne badania i certyfikaty. Realizujemy szybką i bezproblemową wysyłkę na terenie całej Polski, dbając o odpowiednie zabezpieczenie materiału. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych tkanin!