Klej i pianki

Pokazano 1-12 z 102 pozycji

Aktywne filtry

Tapicerstwo to stara dziedzina nadal bardzo prężnie działająca na rynku meblarskim, który z roku na rok ma się coraz lepiej. Klasyczne meble z obiciami zawsze były i zawsze będą chętnie kupowane, a dobrze wykonane elementy to pierwszy krok na drodze do sukcesu.

Materiały obiciowe i tapicerskie dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to jedne z najlepszych jakościowo produktów. Największą wagę przykładamy do szczegółów, dlatego oferujemy Państwu półprodukty, które w przyszłości stworzą topowe meble na rynku lub pomogą odrestaurować stare zniszczone egzemplarze.

Materiały tapicerskie wykorzystuje się do produkcji i renowacji kanap fotelów oraz puf. Tkaniny obiciowe dzieli się na kilka rodzajów, które są dostosowywane do odpowiednich typów mebla. Mimo wszystko na rynku tapicerskim istnieje spora dowolność w wyborze materiału, która ograniczona może zostać tak naprawdę tylko przez indywidualne preferencje klienta.

Oprócz rodzaju materiały tapicerskie mogą różnić się także gęstością włókien i kolorem tkaniny. W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę kolorystyczną tkanin, dlatego jesteśmy pewni, że dopasowanie odpowiedniego wariantu nie będzie kłopotem.

Stosując nasze materiały i tkaniny tapicerskie, możesz w prosty sposób odrestaurować swoje meble lub tchnąć w nie całkowicie nowe życie. Musisz skupić się jedynie na wybraniu odpowiedniego wariantu, który będzie dopasowany pod wszystkimi względami. Wybierając materiały obiciowe z oferty naszego sklepu internetowego, możesz być pewien, co do jakości i trwałości zakupionego półproduktu. Dołącz do grona zadowolonych klientów, wybierając iberis.com.pl