Tkaniny miękkie

Pokazano 1-12 z 312 pozycji

Aktywne filtry

Materiały obiciowe oraz te, które wykorzystywane są na zasłony, poduszki czy narzuty, powinny charakteryzować się estetycznym wyglądem oraz funkcjonalnością. Ich specyfikacja wpływa bowiem na swobodę i komfort eksploatacji – osobom, które szczególnie cenią sobie maksymalną wygodę użytkowania, polecamy nasze miękkie tkaniny, dostępne w bogatej palecie kolorystycznej.

Ich zalety, poza niezwykłą miękkością, to przede wszystkim trwałość, wytrzymałość, a także uniwersalność, dzięki czemu mogą być wykorzystywane na wiele sposobów.

 

Tkaniny przyjemne w dotyku

Oferowane miękkie tkaniny świetnie uzupełnią aranżację każdego wnętrza, niezależnie od jego estetyki. Poszczególne produkty różnią się od siebie nie tylko barwą, lecz także materiałem wykonania oraz wzornictwem. Nasi klienci mogą w ten sposób wybrać dla siebie tkaninę, która w maksymalnym stopniu spełni ich oczekiwania i wymagania.

Bogaty wybór miękkich tkanin uzupełniliśmy materiałami przeznaczonymi do określonych celów – jak np. na zasłony zaciemniające, półzaciemniające czy tarasowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz ze specyfikacją poszczególnych materiałów!