Tkaniny miekkie

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Ludzie pragną zmian. Najprostsze, a zarazem najbardziej widoczne to te, które możemy dokonać we własnym domu. Często kupujemy jakieś meble, sofy, fotele, a one po jakimś czasie wychodzą z mody, nudzą nam się, albo najzwyczajniej w świecie niszczą. Nietrudno o to, gdy w domu biega małe dziecko.

Mała zmiana, duży efekt

Pufa pomalowana pisakiem czy kanapa zalana zupką nie należą do rzadkości. W naszym domu czujemy się swobodnie i tak też zachowujemy. W konsekwencji czasami zdarzają się sytuacje, gdy poprzez ten luz po prostu coś zniszczymy. Czy powinniśmy wtedy biec po nowy zestaw wypoczynkowy? Absolutnie nie. Wystarczy zmienić tkaniny obiciowe. Miękkie to doskonały pomysł na pomieszczenie, w którym „urzęduje” nasza pociecha. Ale nie tylko. Przecież każdy z nas lubi odpocząć na czymś, co jest przyjemne dla skóry i sprawia, że czujemy się przytulnie. Tkaniny obiciowe miękkie to doskonały pomysł na zmianę wystroju. Dostępne nie tylko w różnych kolorach, ale i wzorach. Bardzo modny już od wielu sezonów wzór zwierzęcy, nasz sklep internetowy oferuje w wielu odmianach. Kolekcja Animals to piękne 12 futerek.

Miękkie tkaniny obiciowe na poduszkach

Świetnym pomysłem na szybkie i tanie urozmaicenie naszego wnętrza jest obszycie poduszek. Jeśli wybierzemy kolorowe materiały, nasze pomieszczenie szybko nabierze ciepłego charakteru. Miękkie tkaniny obiciowe mogą być wykonane na przykład z pluszu, który jest niezwykle przyjemnym w dotyku materiałem. Zmiany te na pewno nas nie rozczarują.