Tkaniny workowe

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

W ostatnim czasie w tapicerstwie meblowym bardzo popularnym materiałem stały się tkaniny obiciowe workowe. Klienci cenią sobie ten typ materiału, ponieważ jest niezwykle odporny i trwały oraz świetnie prezentuje się w kompozycji z meblami domowymi takimi jak krzesła i kanapy. Workowe tkaniny obiciowe wykorzystuje się także, jako poszwy do poduszek oraz elementy dekoracje w sztuce wnętrzarskiej.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy tkaniny obiciowe workowe wykonane z poliestru, które są niezwykle miękkie, elastyczne i przyjemne w dotyku. Ta elastyczność będzie miała szczególne znaczenie dla osób trudniących się tapicerstwem, ponieważ tworzywo bardzo łatwo dostosuje się do wszystkich powierzchni, krzywizn i brył. Materiał jest również wyjątkowo odporny na ścieranie, a co za tym idzie, na jego powierzchni nie tworzą się przetarcia i dziury.

Nie moglibyśmy nie wspomnieć, że nasza oferta to skarbnica wzorów i kolorystyki tkanin workowych. Sprzedajemy ogromną ilość wariantów, wśród których znajdą się zarówno klasyczne i stonowane barwy, jak i niezwykle awangardowe i kolorowe tkaniny. Jesteśmy pewni, że uda Ci się znaleźć coś dla siebie, a szeroki wybór tylko zachęci do poszukiwania ideału.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu w dystrybucji materiałów tapicerskich i skorzystaj z naszej oferty, wybierając workowe tkaniny obiciowe od najlepszych producentów. Stawiasz na sprawdzoną jakość i długowieczną trwałość materiału, który idealnie wpasuje się w przestrzeń Twojego domu lub mieszkania.