Katalog

Włączone filtry:
Skład chemiczny
Odporność na ścieranie
Gramatura
Szerokość

PŁATNOŚCI

FHU IBERIS MAREK DEREJKO
Sikorskiego 166 budynek 2- parter
18-400 Łomża

ING Bank Śląski
43 1050 1823 1000 0092 2845 8932

DOSTAWA

DOSTAWA GLS
paczka zwykła 16,00 zł brutto
paczka za pobraniem 21,00 zł brutto
paczka powyżej 50 mb GRATIS

DOSTAWA INPOST
paczka zwykła 9,00 zł brutto
paczka za pobraniem 12,00 zł brutto

Tkaniny obiciowe workowe

W ostatnim czasie w tapicerstwie meblowym bardzo popularnym materiałem stały się tkaniny obiciowe workowe. Klienci cenią sobie ten typ materiału, ponieważ jest niezwykle odporny i trwały oraz świetnie prezentuje się w kompozycji z meblami domowymi takimi jak krzesła i kanapy. Workowe tkaniny obiciowe wykorzystuje się także, jako poszwy do podusz...

W ostatnim czasie w tapicerstwie meblowym bardzo popularnym materiałem stały się tkaniny obiciowe workowe. Klienci cenią sobie ten typ materiału, ponieważ jest niezwykle odporny i trwały oraz świetnie prezentuje się w kompozycji z meblami domowymi takimi jak krzesła i kanapy. Workowe tkaniny obiciowe wykorzystuje się także, jako poszwy do poduszek oraz elementy dekoracje w sztuce wnętrzarskiej.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy tkaniny obiciowe workowe wykonane z poliestru, które są niezwykle miękkie, elastyczne i przyjemne w dotyku. Ta elastyczność będzie miała szczególne znaczenie dla osób trudniących się tapicerstwem, ponieważ tworzywo bardzo łatwo dostosuje się do wszystkich powierzchni, krzywizn i brył. Materiał jest również wyjątkowo odporny na ścieranie, a co za tym idzie, na jego powierzchni nie tworzą się przetarcia i dziury.

Nie moglibyśmy nie wspomnieć, że nasza oferta to skarbnica wzorów i kolorystyki tkanin workowych. Sprzedajemy ogromną ilość wariantów, wśród których znajdą się zarówno klasyczne i stonowane barwy, jak i niezwykle awangardowe i kolorowe tkaniny. Jesteśmy pewni, że uda Ci się znaleźć coś dla siebie, a szeroki wybór tylko zachęci do poszukiwania ideału.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu w dystrybucji materiałów tapicerskich i skorzystaj z naszej oferty, wybierając workowe tkaniny obiciowe od najlepszych producentów. Stawiasz na sprawdzoną jakość i długowieczną trwałość materiału, który idealnie wpasuje się w przestrzeń Twojego domu lub mieszkania.

Więcej
Jest tutaj 10 produkty/ów.