Owata tapicerska

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Owata tapicerska, zwana także watoliną, to tkanina wykonana z wysokojakościowego poliestru. Jest to materiał, który cechuje się elastycznością i miękkością, dzięki czemu świetnie dopasowuje się niemal do wszystkich elementów meblowych.

Owata tapicerska to niezbędny produkt w przemyśle meblarskim i tapicerskim, który służy jako świetna wyściółka, nadająca meblom miękkości oraz wygładzająca wszelkie nierówności. Ze względu na swoją uniwersalność, znajduje zastosowanie także w branży odzieżowej.

 

Owata tapicerska o różnej gramaturze

W naszym asortymencie znajdą Państwo owatę tapicerską o różnej gramaturze. Mimo to – watolina cechuje się wyjątkową lekkością i przewiewnością. Jest to ponadto materiał hipoalergiczny, który wykazuje bardzo dużą odporność. Dzięki temu, nawet mimo intensywnej eksploatacji, nie traci on swojej sprężystości i nie ulega zniszczeniom.

Produkty oferowane przez sklep internetowy Iberis charakteryzują się wysoką jakością, której potwierdzeniem są liczne certyfikaty oraz badania. Zamawiając owatę tapicerską na naszej stronie zyskują Państwo gwarancję otrzymania materiału, który z powodzeniem będzie mógł być użytkowany przez bardzo długi czas.