Flizelina tapicerska

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Tapicerstwo jest wymagającym rzemiosłem, a do jego wykonywania potrzebne są duże umiejętności praktyczne oraz rozległa wiedza. Obie te rzeczy nie wystarczą jednak do tego, by stworzyć estetyczne i funkcjonalne obicie – konieczne jest także posiadanie odpowiedniego sprzętu. Poza wysokojakościowymi tkaninami i materiałami, niezbędnikiem każdego tapicera jest flizelina tapicerska. Poza tapicerstwem, jest ona wykorzystywana także w przemyśle meblarskim, krawieckim czy obuwniczym.

 

Flizelina tapicerska najwyższej jakości

W asortymencie sklepu internetowego Iberis znajdą Państwo flizelinę tapicerską najwyższej jakości, która charakteryzuje się bardzo dużą trwałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Proponujemy produkty, które różnią się  od siebie m.in. kolorystyką i grubością, a wszystkie z nich dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Nasz asortyment obejmuje wszystko, co niezbędne do produkcji obić meblowych i nie tylko. Oferujemy m.in. funkcjonalne i estetyczne materiały i tkaniny, a także nici, kleje tapicerskie czy pianki. Zapewniamy szybką wysyłkę na terenie całej Polski oraz sprawną realizację zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!