Klej tapicerski

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Klej tapicerski

Tapicerstwo to niezwykle trudna sztuka, która wymaga dużej precyzji i dokładności. Dodatkowo na to, jak wykonany został mebel, składa się również jakość materiałów tj. obicia, tkaniny oraz kleje tapicerskie. Te ostatnie są szczególnie ważnym elementem, ponieważ odpowiedni klej tapicerski zapewnia trwałość elementów na lata, dzięki czemu finalnie powstaje dobry jakościowo i długowieczny mebel.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy kleje tapicerskie w puszkach i w sprayu. Te pierwsze nakłada się za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego. Będą one dedykowane do większych powierzchni i materiałów o dużych naprężeniach. Kleje tapicerskie w sprayu to najlepszy wybór do montażu:

  • pianek poliuretanowych
  • tkanin satynowych
  • filcu
  • juty
  • gumy meblarskiej

Podczas stosowania tworzy elastyczną spoinę, która po ok. 15 minutach utwardza się i łączy elementy. Ten produkt doskonale nadaje się właściwie do każdego podłoża i różnych kompozycji materiałowych. Substancja kleista świetnie sprawdzi się także do montażu podsufitki w samochodzie.

Podczas stosowania klejów tapicerski należy zachować szczególna ostrożność ze względu na ich szkodliwe działania na zdrowie człowieka. Produkt wpływa drażniąco na skórę i drogi oddechowe. Osobom niedoświadczonym przed pierwszym użyciem, zalecamy dokładną analizę instrukcji zawartej na pudełku.

Wybierając kleje tapicerskie z oferty naszego sklepu internetowego, stawiasz na doskonałą jakość i niezawodność produktów, które z powodzeniem od wielu lat spełniają swoje zadanie w przemyśle meblarskim.