Klej tapicerski

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Tapicerstwo to niezwykle trudna sztuka, która wymaga dużej precyzji i dokładności. Same umiejętności nie wystarczą jednak do tego, by wykonać trwałe i estetyczne obicie. Na jego funkcjonalność i efektywny wygląd wpływa bowiem także jakość materiałów – zarówno tkanin, jak i klejów tapicerskich, a odpowiednio dobrane zapewniają trwałość elementów na lata.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo kleje tapicerskie w sprayu i w puszkach. Pierwsze z nich to najlepszy wybór do montażu pianek poliuretanowych, tkanin satynowych, filcu, juty czy gumy meblarskiej. Drugie natomiast nakładane są przy pomocy specjalnego pistoletu natryskowego, są one więc dedykowane do większych powierzchni i materiałów o dużych naprężeniach.

 

Kleje w sprayu do tapicerki samochodowej

Proponowane przez nas produkty cechują się uniwersalnością, dzięki czemu doskonale nadają się niemal do każdego podłoża i różnych kompozycji materiałowych. W asortymencie znaleźć można ponadto kleje tapicerskie do podsufitki samochodowej czy tapicerki, umożliwiające prostą i szybką renowację wnętrza pojazdu.

Podczas stosowania klejów tapicerskich należy zachować szczególna ostrożność ze względu na ich szkodliwe działanie. Produkty wpływają bowiem drażniąco na skórę i drogi oddechowe. Osobom niedoświadczonym zalecamy dokładną analizę instrukcji przed pierwszym użyciem – niezbędne informacji znajdą Państwo na pudełku.