Tkaniny obiciowe

Pokazano 1-12 z 1150 pozycji

Aktywne filtry

Tkaniny obiciowe

Tkaniny tapicerskie i tkaniny obiciowe to elegancki i praktyczny sposób na odmienienie wizerunku starych mebli i urządzenie mieszkania w dowolnie wybranej przez klienta stylistyce. Wśród osób gustujących w nowoczesnym, minimalistycznym wyposażeniu mieszkania, popularne są tkaniny obiciowe takie, jak skaj eko skóra, bawełna uwodząco swoją prostotą czy tkaniny typu worki cenione wśród zwolenników stylu ekologicznego. Wśród ceniących bardziej klasyczny wystrój wnętrz, uznanie znajdują takie tkaniny tapicerskie, jak welur o bogatym, zróżnicowanym wzornictwie czy velvet i żakard o fantazyjnych deseniach pozwalających stworzyć prawdziwie eleganckie, klasyczne obicie mebli.

Sklep internetowy Iberis to bogata gama produktów takich, jak tkanina obiciowa, umożliwiający naszym klientom zakup wymarzonego obicia dla swoich mebli, zgodnie z projektem architekta wnętrz bądź własnym pomysłem na urządzenie mieszkania lub domu. W ofercie sklepu znajdują się niemal wszystkie rodzaje tkanin: od alcantry, przez bawełnę, eko skórę skajową, po plusz, welur czy żakard. Zróżnicowanie asortymentu tkanin pozwala nam na zapewnienie naszym klientom wyjątkowego wyboru pozwalającego na idealne dopasowanie produktów takich, jak tkanina na obicie do pozostałych mebli i innych elementów wyposażenia domu.

Dodatkowym atutem oferty sklepu internetowego Iberis jest zróżnicowane wzornictwo tkanin. Dysponujemy bowiem tkaninami obiciowymi w jednolitych, klasycznych kolorach, tkaninami w pasy, lubianymi przez wielbicieli stylu nowoczesnego czy nawiązującego do elementów marynistycznych we wnętrzu, tkaninami we wzory geometryczne - dobrze odnajdującym się w surowych wnętrzach, jako rodzaj kontrapunktu do minimalizmu pozostałych sprzętów, tkaninami w kwiaty - będącymi dobrym wyborem do wnętrz utrzymanych w stylu romantycznym czy popularnymi zwłaszcza w ostatnich latach wzorami ludowymi. Ich radosne czyste barwy i tradycyjne wzornictwo ludowe to wybór często spotykany także w nowoczesnych wnętrzach. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!