Tkaniny obiciowe klasyczne

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Tkaniny obiciowe klasyczne to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie minimalizm. Materiały dostępne w naszym asortymencie posiadają niezbędne badania i certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość. Znajdują one zastosowanie nie tylko w tapicerstwie, lecz także jako narzuty, dodatki czy inne elementy dekoracyjne. 

Hurtownia materiałów Iberis nieprzerwanie, od wielu lat, proponuje swoim klientom zróżnicowany wybór tkanin obiciowych klasycznych, które cechują się trwałością, funkcjonalnością oraz efektywnym wyglądem. Produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z powodzeniem można dopasować je do aranżacji oraz estetyki wnętrza. 

Bogaty wybór tkanin obiciowych klasycznych

Wśród oferowanych tkanin obiciowych klasycznych znaleźć można m.in. materiały sztruksowe w pasy, charakteryzujące się wyjątkową miękkością, tkaniny z gatunku workowatych, a także eleganckie, dekoracyjne żakardy czy welury. Ponadto proponujemy bogaty wybór materiałów, które różnią się od siebie przeznaczeniem – takie, jak tkaniny na zasłony zaciemniające, tarasowe czy młodzieżowe.

Przy zamówieniu kilku sztuk, materiał wysyłany jest w jednym kawałku. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu!