Tkaniny w pasy

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Tkaniny znajdujące się w pomieszczeniach w dużym stopniu wpływają na ich styl oraz estetykę. Ożywiają je, dodają niepowtarzalnego uroku i czynią bardziej przytulnymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę materiałów w pasy, które znajdują uniwersalne zastosowanie we wszystkich wnętrzach, od tych minimalistycznych, przez vintage czy retro, aż po nowoczesne.

Proponujemy tkaniny w pasy, które różnią się od siebie wzorami oraz kolorystyką. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić potrzeby zarówno entuzjastów stylowych dodatków, jak i miłośników nowoczesnego designu.

Materiały w pasy – niska cena, wysoka jakość!

Zakupy w naszym sklepie gwarantują otrzymanie materiału, który będzie odznaczał się nie tylko efektywnym, ciekawym i estetycznym wyglądem, lecz także najwyższą jakością. Tkaniny w pasy cechują się bowiem wyjątkową miękkością, a ponadto nie blakną i nie mechacą się pod wpływem czasu. 

Kompleksowa oferta sklepu Iberis, poza tkaninami obiciowymi, obejmuje ponadto produkty, które z powodzeniem sprawdzą się także na zewnątrz – jak np. materiały na zasłony tarasowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!