Katalog

Włączone filtry:
Skład chemiczny
Odporność na ścieranie
Gramatura
Szerokość

PŁATNOŚCI

FHU IBERIS MAREK DEREJKO
Sikorskiego 166 budynek 2- parter
18-400 Łomża

ING Bank Śląski
43 1050 1823 1000 0092 2845 8932

DOSTAWA

DOSTAWA GLS
paczka zwykła 16,00 zł brutto
paczka za pobraniem 21,00 zł brutto
paczka powyżej 50 mb GRATIS

DOSTAWA INPOST
paczka zwykła 9,00 zł brutto
paczka za pobraniem 12,00 zł brutto

Tkaniny obiciowe geometryczne

Wystrój wnętrza to element niezwykle ważny. Wygląd, kolorystyka, a także tonacja danego pomieszczenia decyduje o naszym samopoczuciu i relaksie. Dobrze dobrane kolory, a także faktury zasłon, dywanów oraz rożnego typu tkanin tworzą niepowtarzalny klimat oraz estetykę. Wszystkie elementy znajdujące się w danym wnętrzu powinny być ze sobą spójne i...

Wystrój wnętrza to element niezwykle ważny. Wygląd, kolorystyka, a także tonacja danego pomieszczenia decyduje o naszym samopoczuciu i relaksie. Dobrze dobrane kolory, a także faktury zasłon, dywanów oraz rożnego typu tkanin tworzą niepowtarzalny klimat oraz estetykę. Wszystkie elementy znajdujące się w danym wnętrzu powinny być ze sobą spójne i dopasowane. Ponadto powinny być oryginalne, niepowtarzalne i nadawać charakteru.

Uzyskanie doskonałych efektów wystroju wnętrza nadają między innymi dobrze dobrane tkaniny obiciowe i ich kolorystka. Niepowtarzalnym i oryginalnym pomysłem są geometryczne tkaniny obiciowe. W sklepie Iberis znajdą Państwo różnego typu tkaniny obiciowe geometryczne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Geometryczne tkaniny obiciowe polecane są do wykorzystania jako materiał na poduszki, pufy, a także kapy i zasłony na łóżka i kanapy. Sprawdzą się również jako materiał chroniący siedziska krzeseł i foteli. Dostępne w sklepie Iberis tkaniny obiciowe to doskonały pomył dla ożywienia wnętrza. Za ich pomocą możemy nadać salonowi, sypialni lub kuchni niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. W naszym sklepie znajdą Państwo tkaniny obiciowe w różnych wzorach, kolorach, a także o różnorakim zastosowaniu. Polecamy materiały we wzory:

  • geometryczne,
  • kwiatowe,
  • ludowe.

W naszej ofercie znajdują się również tkaniny pikowane, kraciaste, we wzory orientalne i pantarkę. W zależności od potrzeb proponujemy takiny grube i cienkie, naturalne lub z domieszką materiałów sztucznych.

Więcej
Jest tutaj 16 produkty/ów.