Tkaniny geometryczne

Pokazano 1-12 z 87 pozycji

Aktywne filtry

Tkaniny geometryczne

Wystrój wnętrza to element niezwykle ważny. Wygląd, kolorystyka, a także tonacja danego pomieszczenia decyduje o naszym samopoczuciu i relaksie. Dobrze dobrane kolory, a także faktury zasłon, dywanów oraz rożnego typu tkanin tworzą niepowtarzalny klimat oraz estetykę. Wszystkie elementy znajdujące się w danym wnętrzu powinny być ze sobą spójne i dopasowane. Ponadto powinny być oryginalne, niepowtarzalne i nadawać charakteru.

Uzyskanie doskonałych efektów wystroju wnętrza nadają między innymi dobrze dobrane tkaniny obiciowe i ich kolorystka. Niepowtarzalnym i oryginalnym pomysłem są geometryczne tkaniny obiciowe. W sklepie Iberis znajdą Państwo różnego typu tkaniny obiciowe geometryczne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Geometryczne tkaniny obiciowe polecane są do wykorzystania jako materiał na poduszki, pufy, a także kapy i zasłony na łóżka i kanapy. Sprawdzą się również jako materiał chroniący siedziska krzeseł i foteli. Dostępne w sklepie Iberis tkaniny obiciowe to doskonały pomył dla ożywienia wnętrza. Za ich pomocą możemy nadać salonowi, sypialni lub kuchni niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. W naszym sklepie znajdą Państwo tkaniny obiciowe w różnych wzorach, kolorach, a także o różnorakim zastosowaniu. Polecamy materiały we wzory:

  • geometryczne,
  • kwiatowe,
  • ludowe.

W naszej ofercie znajdują się również tkaniny pikowane, kraciaste, we wzory orientalne i pantarkę. W zależności od potrzeb proponujemy takiny grube i cienkie, naturalne lub z domieszką materiałów sztucznych.