Alcantra - zamsz

Pokazano 1-12 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Oferujemy materiały obiciowe, które dedykowane są osobom ceniącym sobie elegancki, minimalistyczny i nowoczesny styl. Jednym z nich jest tkanina alcantra, która znajduje zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w biurach czy innych placówkach publicznych.

Jest to tkanina będąca imitacją zamszu, która stanowi świetną alternatywę dla skóry naturalnej i cechuje się przy tym wyjątkową wytrzymałością, a także odpornością na wycieranie.

Materiał zamszowy najwyższej jakości

Dostępny w naszym asortymencie materiał alcantra występuje w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możliwe jest łatwe dobranie go do estetyki aranżacji wnętrza. Poszczególne produkty różnią się od siebie także strukturą, jednak wszystkie z nich charakteryzują się uniwersalnością.

Poza materiałem obiciowym zamszem przeznaczonym do tapicerki meblowej, oferujemy także alcantrę samochodową. Wszystkie tkaniny w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty jakości, dzięki czemu klienci zyskują gwarancję otrzymania trwałego i niezwykle estetycznego materiału. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tkanin imitujących zamsz. W razie jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji!