ZASŁONY WZORY

Pokazano 1-12 z 133 pozycji

Aktywne filtry

Wzorzyste zasłony to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oryginalne i niepowtarzalne dekoracje wnętrz. Stanowią one bowiem nie tylko ciekawą ozdobę okien, lecz także pełnią funkcję praktyczną, delikatnie zatrzymując promienie słoneczne w ciągu dnia i światła z zewnątrz nocą.

Oferujemy tkaniny na zasłony w rozmaite wzory, które dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Idealnie sprawdzą się w sypialni, salonie czy w kuchni, niezależnie od estetyki i stylu panującego w pomieszczeniu.

 

Wzorzyste tkaniny na zasłony, obrusy i poduszki

Dostępne w naszym asortymencie materiały na zasłony we wzory charakteryzują się uniwersalnością, dzięki czemu mogą z powodzeniem być wykorzystywane podczas produkcji obrusów, poduszek i innych elementów dekoracyjnych. Ponadto niektóre z nich, ze względu na swoją grubość, sprawdzą się jako tkaniny obiciowe. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką jakością, która pozwala na swobodne użytkowanie przez bardzo długi czas.

Nasza oferta, poza tkaninami, obejmuje także niezbędne akcesoria, m.in. kleje, pianki, nici czy owaty tapicerskie. Dzięki temu zyskują Państwo możliwość zamówienia niezbędnych produktów w jednym sklepie – bez konieczności błądzenia po różnych sklepach!