ZASŁONY KWIATY

Pokazano 1-12 z 77 pozycji

Aktywne filtry

Motywy kwiatowe często wykorzystywane są we wnętrzach o najróżniejszej estetyce – od tych minimalistycznych, przez vintage czy retro, aż po bardziej nowoczesne. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest wprowadzenie do pomieszczenia ciepłej i przytulnej atmosfery, która wpłynie na dobre samopoczucie wszystkich domowników. Wśród akcesoriów i elementów wyposażenia, na których najczęściej zauważyć można wzory florystyczne, największą popularnością cieszą się zasłony.

W sklepie internetowym Iberis znaleźć można wysokojakościowe tkaniny na zasłony w kwiaty, które różnią się od siebie kolorystyką, a także materiałem wykonania. Wszystkie z nich odznaczają się trwałością i wytrzymałością, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o przedwczesne zużycie czy wyblaknięcie materiałów.

 

Tkaniny na zasłony w kwiaty

Proponujemy bogaty wybór tkanin na zasłony w kwiaty o uniwersalnym zastosowaniu. Z powodzeniem można je wykorzystać także jako materiał obiciowy mebli, takich jak kanapy, narożniki, sofy czy fotele. Świetnie sprawdzą się również jako tkaniny na obrusy czy poduszki, dzięki czemu możliwe jest stworzenie spójnego i niezwykle estetycznego kompletu akcesoriów do domu.

Kompleksowa oferta naszego sklepu internetowego, poza tkaninami na zasłony w kwiaty, obejmuje także szeroką gamę materiałów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie! Są to zarówno zasłony młodzieżowe, jak i zaciemniające czy tarasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.