ZASŁONY JUNGLE - PALMY

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Styl urban jungle jest jednym z trendów wnętrzarskich, który od długiego czasu utrzymuje się na topie. Swoją popularność zawdzięcza m.in. dużym możliwościom aranżacyjnym, a także kreatywnemu potencjałowi. Świetnie sprawdza się w najróżniejszych wnętrzach i pomieszczeniach, uzupełniając estetykę każdego z nich. Jego ikonicznym elementem są zasłony w liście palmy, które stanowią niepowtarzalną dekorację okien, pełniąc przy tym funkcję praktyczną.

Oferujemy tkaniny na zasłony jungle, będące połączeniem żywych, intensywnych barw oraz motywów tropikalnych. Zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo umożliwia sprawne dopasowanie ich do stylu aranżacji, a bogaty wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie w naszym asortymencie coś dla siebie!

 

Wysokojakościowe tkaniny na zasłony w palmy

Proponowane przez nas zasłony w palmy dostępne są w szerokiej gamie barwnej, a poszczególne tkaniny różnią się od siebie także wzornictwem oraz materiałem wykonania. Wszystkie z nich, niezależnie od specyfikacji, wyróżniają się najwyższą jakością. Są one wyjątkowo wytrzymałe i trwałe, a także odporne na blaknięcie, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się ich estetyką przez bardzo długi czas.

Proponujemy także niepowtarzalne tkaniny na zasłony w kwiaty, które świetnie sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w estetyce retro lub vintage. Nasze produkty cechuje uniwersalność, dzięki czemu mogą być wykorzystywane również jako materiały na obrusy czy poduszki.