ZASŁONY MŁODZIEŻOWE

Pokazano 1-12 z 222 pozycji

Aktywne filtry

Zaaranżowanie pokoju nastolatka to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Wraz z wiekiem dziecka wzrastają bowiem jego oczekiwania względem estetyki, dlatego niekiedy ciężko jest wybrać akcesoria i dodatki, które w pełni zaspokoją jego potrzeby i wymagania. Nieocenioną pomocą mogą okazać się wówczas zasłony młodzieżowe, które świetnie uzupełniają charakter oraz podkreślają styl wnętrza.

W ofercie sklepu Iberis znaleźć można różnorodny wybór tkanin na zasłony młodzieżowe – od wzorzystych, aż po jednokolorowe. Dzięki temu nasz asortyment odpowiada oczekiwaniom zarówno rodziców, jak i nastolatków!

 

Zasłony młodzieżowe 3D

Proponujemy zasłony młodzieżowe w wielu wariantach, które różnią się od siebie m.in. kolorystyką, wzornictwem, a także materiałem wykonania i grubością - wśród nich dostępne są także tkaniny zaciemniające.

Bogaty wybór motywów umożliwia dopasowanie ich do zainteresowań oraz gustu nastolatka, a wysoka jakość sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas – bez obaw o wyblaknięcie czy zniszczenie. Ponadto niektóre tkaniny na zasłony młodzieżowe wzbogacone są o warstwę ochronną, która ułatwia codzienną pielęgnację. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych produktów, a w razie pytań – do kontaktu!