ZASŁONY ZACIEMNIAJĄCE

Pokazano 1-12 z 121 pozycji

Aktywne filtry

Wiosną i latem, kiedy promienie słońca utrudniają sen nad ranem i w ciągu dnia, nieocenioną pomocą mogą okazać się zasłony zaciemniające. Sprawdzą się one niemal w każdej sypialni, stanowiąc modny element dekoracyjny okna i chroniąc przed nadmiernym światłem słonecznym. Są to grube materiały o specyficznej strukturze, które – poza zaciemnianiem – zapewniają także barierę akustyczną, dzięki czemu blokują hałasy dochodzące z zewnątrz.

Materiał na zasłony zaciemniające nie może być wybrany przypadkowo, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone i wysokojakościowe tkaniny, które cechują się nie tylko funkcjonalnością, lecz także niezwykłą estetyką.

 

Bogaty wybór materiałów na zasłony zaciemniające

Proponujemy tkaniny na zasłony zaciemniające, które dostępne są w najróżniejszych wariantach. Różnią się one od siebie kolorystyką, materiałem wykonania, a także wzornictwem, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do każdej aranżacji. Są to zarówno produkty jednokolorowe, jak i zasłony zaciemniające w kwiaty, które z pewnością zyskają zainteresowanie miłośników oryginalnego i niepowtarzalnego stylu.

Asortyment sklepu Iberis, poza tkaninami typu blackout, obejmuje także zasłony półzaciemniające o delikatnie prześwitującej strukturze. Dzięki temu każdy nasz klient zyskuje możliwość wyboru tkaniny, która w maksymalnym stopniu spełni jego indywidualne oczekiwania i wymagania.