Tkaniny na podsufitki samochodowe

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Faktem jest, że podsufitka samochodowa wraz z upływem czasu traci swoje walory estetyczne, odklejając się od sufitu bądź ulega zabrudzeniom czy uszkodzeniom. Jej renowacja nie jest ani trudna, ani czasochłonna – wystarczy bowiem zaopatrzyć się w specjalną tkaninę na podsufitkę, która umożliwi sprawne odświeżenie wyglądu wnętrza pojazdu.

Oferujemy bogaty wybór materiałów na podsufitki samochodowe, które różnią się od siebie kolorem, a także materiałem. Dzięki temu klienci sklepu Iberis zyskują możliwość dobrania tkaniny w oparciu o swoje indywidualne oczekiwania i potrzeby.

 

Wysokojakościowe materiały na podsufitki samochodowe

Tkaniny na podsufitki samochodowe charakteryzują się elastycznością, dzięki czemu są bardzo łatwe w obróbce. Idealnie pasują do każdego wnętrza pojazdu, niezależnie od jego modelu. Ponadto świetnie wpasowują się one w zagłębienia, a ich optymalna grubość niweluje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek nierówności.

Do renowacji podsufitki niezbędne jest posiadanie specjalistycznego kleju tapicerskiego, który znajdą Państwo w naszym asortymencie. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pozwalają na sprawną i bezproblemową aplikację tkaniny na podsufitkę