Materiały na fotele samochodowe

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Zadbane i schludne wnętrze pojazdu w ogromnym stopniu wpływa na komfort kierowcy i uprzyjemnia każdą, nawet najdłuższą podróż. Niestety, tkaniny samochodowe wraz z upływem czasu ulegają zabrudzeniom i zniszczeniom, a ich renowacja w salonach detailingowych może okazać się sporym wydatkiem. Alternatywą staje się wówczas odnowienie wnętrza na własną rękę – przy użyciu wysokojakościowych materiałów na fotele samochodowe.

 

Wysokojakościowe tkaniny samochodowe

W naszej ofercie znaleźć można wysokojakościowe materiały na fotele samochodowe, które dostępne są w najróżniejszych wariantach. Różnią się od siebie m.in. kolorystyką i wzornictwem, dzięki czemu klienci sklepu Iberis mogą z powodzeniem dobrać je do palety barwnej wnętrza pojazdu. Renowację można przeprowadzić sprawnie i szybko przy pomocy specjalistycznego kleju w sprayu do tapicerki samochodowej, który gwarantuje świetną przyczepność i odporność na wysokie temperatury.

Dzięki naszym materiałom na fotele samochodowe możliwe jest efektywne odświeżenie wnętrza pojazdu. Ponadto tkaniny są miękkie i przyjemne w dotyku, charakteryzują się także trwałością i wytrzymałością, a ich codzienna pielęgnacja nie trudna ani czasochłonna.