ALCANTARA SAMOCHODOWA

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Elegancka i efektywnie wyglądająca tapicerka nie jest już wyłącznie domeną aut klasy premium – nienaganną estetyką wnętrz pojazdów mogą cieszyć się także właściciele samochodów z nieco niższej półki. Wystarczy bowiem zainwestować w alcantrę samochodową, czyli niezwykle dekoracyjny, wysokojakościowy i funkcjonalny materiał.

Oferujemy alcantrę samochodową dostępną w różnych wariantach kolorystycznych, co umożliwia naszym klientom swobodny i niczym nieograniczony wybór odpowiedniej tkaniny. Z łatwością może zostać ona dopasowana do estetyki wnętrza pojazdu.

 

Trwała i elegancka alcantra samochodowa

Wśród największych zalet alcantry samochodowej wyróżnić można m.in. niezwykłą miękkość, trwałość, a także odporność na blaknięcie czy zabrudzenia. Jest to materiał w 100% ekologiczny, dzięki czemu cieszy się zainteresowaniem wśród osób dbających o środowisko naturalne. W naszym asortymencie znaleźć można ponadto obiciową tkaninę alcantrę, która wykorzystywana jest na szeroką skalę w przemyśle meblarskim i tapicerskim.

Zapewniamy sprawną realizację zamówień oraz wysyłkę na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych produktów oraz ich składu i oczywiście – do zakupów!