INTERNETOWY SKLEP Z TKANINAMI - MEBLE-ZASŁONY-AUTO-OGRÓD

Iberis to sklep internetowy, który działa na rynku już od 2008 roku. W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy zarówno cenne doświadczenie w branży, jak również sympatię wielu klientów zadowolonych z oferowanych przez nas produktów. Prowadzona przez nas hurtownia tapicerska nieustannie się rozwija, pragnąc zaoferować Państwu wyroby najwyższej jakości, dostępne w wielu zróżnicowanych wariantach. Kilka lat temu zaczęliśmy nawiązywać współpracę ze znanymi, najbardziej wymagającymi producentami mebli o charakterze wypoczynkowym. Następnym krokiem, który zdecydowaliśmy się podjąć, było przedstawienie naszych koncepcji indywidualnym klientom, krawcowym oraz projektantom w naszym sklepie internetowym oraz na Allegro. Zyskaliśmy wtedy uznanie klientów, których zainteresowała przygotowana przez nas oferta.

Dzięki oryginalnemu i ciekawemu wzornictwu oraz wyjątkowej staranności, z którą podchodzimy do realizowania wszelkich projektów, świadczone przez nas usługi spotykają się z entuzjazmem osób urządzających swoje wnętrza domowe, ogrody, jachty czy nawet auta ciężarowe. Stawiamy przede wszystkim na zaspokajanie wszystkich potrzeb naszych klientów - nie tylko pod względem wzorów, ale również jakości. Ponadto nasza intertnetowa hurtownia tkanin daje Państwu gwarancję po sprzedażową. Aktualnie cieszymy się pozycją lidera na polskim rynku internetowym.

Prowadzona przez nas hurtownia tapicerska online jest najczęściej odwiedzanym sklepem internetowym, o czym może świadczyć pozycjonowanie Google oraz Allegro, gdzie od trzech lat posiadamy Certyfikat Jakości Obsługi Klienta. Warto wybrać świadczone przez nas usługi ze względu na: bogatą i zróżnicowaną ofertę tkanin, wzorów oraz kolorów, wysoką jakość oraz najniższe ceny tkanin na rynku, indywidualne podejście do każdego klienta, czyli najlepiej dopasowane tkaniny do potrzeb.