R3-20 eko-skóra derma skaj tkanina POMARAŃCZ
  • R3-20 eko-skóra derma skaj tkanina POMARAŃCZ

R3-20 eko-skóra derma skaj tkanina POMARAŃCZ

KOLOR
10,00 zł
Brutto 24 H
Ilość

EKO-SKÓRA R3-20

POMARAŃCZ

 

Nowy kolor, nowy trend mody.

MEGA WYPRZEDAŻ 80% ECO SKÓRY w I gatunku

Tu znajdziesz eko skórę PCV SKAJ w I gatunku w jednym tylko kolorze - POMARAŃCZOWYM, łatwa w utrzymaniu czystości, bardzo wytrzymała na ścieranie, imitacja skóry naturalnej, dość gruba i sztywna eko-skóra. Tkanina z gatunku eko-PCV. Mogą występować lekkie zabrudzenia w wyniku magazynowania.

Prosimy dokładnie zapoznać się z opisem aukcji oraz ze zdjęciami. Jest to aukcja wyprzedażowa - t.z. iż na aukcji są tkaniny niepowtarzalne pod względem struktury tłoczenia czy tez koloru. W przypadku dostawy tkanin nie możemy zagwarantować iż kolory czy tez struktura tkanin będzie się zgadzać w 100% z poprzednią dostawą.

R3-25_a.jpg

1 sztuka = 1 mb

szer. 140 cm x 100 cm

SKLEP IBERIS- tkaniny za grosik – od wielu lat oferujemy modne tkaniny obiciowe o najwyższych jakościach .

Wszystkie tkaniny posiadają niezbędne BADANIA i CERTYFIKATY JAKOŚCI . Staramy się aby czas realizacji był krótki, a jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Zastosowanie : meble domowe, poduszki , dekoracja wnętrz, krzesła, itp .

Uwaga : Oferowane tkaniny ze zdjęć mogą wyświetlać się różnie na innych monitorach i tabletach. Proponujemy dokładnie zapoznać się z opisem tkaniny i warunkami dostawy przed zakupem. Koniecznie sprawdź czas realizacji.

Do każdej sprzedaży wystawiamy PARAGON lub FAKTURĘ VAT, proszę wpisać dane w zamówieniu lub zakładce ,,Pytanie do sprzedającego" lub na e-maila. Odpowiadamy na każdego e-maila i telefon.

R3-20 POMARAŃCZOWY
43 Przedmioty

Opis

Tkanina
Skaj eko skóra
Skład chemiczny
PCV 95 % Poliester 5 %
Odporność na ścieranie
65000 cykli
Gramatura
360 gr/mb
Szerokość
140 cm

ZAMÓW PRÓBKĘ

Jeżeli masz wątpliwości lub obawy co do zdjęć , kolorów i gramatury tkaniny zachęcam do zakupu 1 kompletu o nazwie,, PRÓBNIK".

Jeżeli rejestrujesz się - wybierz odbiór własny ( koszt 0 zł ).

Napisz NAZWĘ / KOLOR -max 5 łatek.