8 l
KLEJ TAPICER PUSZKA 0
KLEJ TAPICER PUSZKA 0
8 l
KLEJ TAPICER PUSZKA 0
KLEJ TAPICER PUSZKA 0

KLEJ TAPICER PUSZKA 0,8 l pianka płyta tkanina

0 Opinia(e) 
19,00 zł

KLEJ TAPICER PUSZKA 0,8 l - 1 sztuka

to niekwestionowany lider wśród klejów - polecam IBERIS

Klej w puszce wysyłamy w kartonie - kupując tkaninę i puszkę kleju  , nie wybieraj tuby.

Wyślemy tkaninę w foliopaku lub kartonie.

Puszki nie dołączymy do rurki

Klej TAPICER klei gąbkę poliuretanową, gąbkę poliestrową, tkaniny satynowe, filc, jutę, gumę meblarską, dywany itp. Posiada on bardzo dobrą wytrzymałość potwierdzoną przeprowadzonymi doświadczeniami, jako klej stosowany do podłoża betonowego, metalowego, drewna surowego i lakierowanego, płyt eternitowych. Wszystkie wymienione materiały można kleić we wzajemnych kompozycjach. Idealny do klejenia podsufitki w samochodach. super klej tapicerski.

ZASTOSOWANIE : do klejenia gąbki poliuretanowej i poliestrowej innych materiałów tapicerskich we wzajemnych kombinacjach do drewna surowego i lakierowanego oraz materiałów drewnopochodnych.

UWAŻAJ: Szkodliwe skutki działania na zdrowie człowieka Produkt jest drażniący i szkodliwy dla zdrowia. Działa drażniąco na skórę. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa szkodliwie przez drogi oddechowe; stwarza poważne zagrożenie zdrowia w następstwie długotrwałego narażenia. Możliwe ryzyko upośledzenia płodności. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Szkodliwe skutki działania na środowisko Działa toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Szkodliwe skutki działania związane z właściwościami fizykochemicznymi Wysoce łatwopalna ciecz. Pary tworzą mieszaniny wybuchowe z powietrzem. Pary są cięższe od powietrza, gromadzą się przy powierzchni ziemi i w dolnych partiach pomieszczeń. Zapłon produktu i jego par jest możliwy od otwartego płomienia i iskry, gorącej powierzchni.

DANE TECHNICZNE: Lp. Badana właściwość Wymagania 1. Sucha masa 40 % ± 2 2. Lepkość (kubek Forda Ø6) 80 ÷ 120 s 3. Ciężar właściwy ok. 0,8 g/cm3 4. Barwa Różowa 5. Czas otwarty 1 ÷ 20 minut 6. Wytrzymałość na odzieranie pianka PU – pianka PU Rozwarstwienie pianki na powierzchnii co najmniej 50%

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA : Klej przed użyciem dokładnie wymieszać. Materiały klejone i klej doprowadzić do temperatury 18 – 25oC. Klej nanosić pędzlem  jednostronnie na płaskie powierzchnie, a dwustronnie na materiały o dużych naprężeniach. Klejone elementy złączyć i docisnąć przed upływem czasu otwartego.

MAGAZYNOWANIE : Przechowywać w oryginalnych opakowaniach w suchym i chłodnym pomieszczeniu (5-25 oC). Chronić przed mrozem. Nie przechowywać w bezpośrednim sąsiedztwie źródeł ciepła.

Uwaga : Otrzymasz klej w puszce 0,8 l jak na zdjęciu. Proponujemy dokładnie zapoznać się z opisem i warunkami dostawy przed zakupem. Koniecznie sprawdź czas realizacji. Do każdej sprzedaży wystawiamy PARAGON lub FAKTURĘ VAT, proszę wpisać dane w zamówieniu lub zakładce ,,Pytanie do sprzedającego" lub na e-maila : iberis@iberis.com.pl Odpowiadamy na każdego e-maila i telefon.

Napisz opinię

KLEJ TAPICER PUSZKA 0,8 l pianka płyta tkanina

Napisz opinię

Zobacz także