• Wyprzedaż!
PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA T14 200X120X2CM
PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA T14 200X120X2CM
PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA T14 200X120X2CM
PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA T14 200X120X2CM

PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA ODPAD

0 Opinia(e) 
18,00 zł

Pianka ODPAD

Pianka tapicerska Gąbka - odpady pozostałości po cięciu arkuszy.

Są to kawałki najczęściej w wymiarach różnych  5 lub 3 cm grubości różnej twardości.

Mogą to być również innych rozmiarów.

Przy realizowaniu zamówienie losowo bierzemy pianki.

Nie możemy wybierać dowolnego wymiaru czy twardość.

Kupując 1 szt kupujesz 1 kg pianki.

W jednym kilogramie znajdzie się kilkanaście takich skrawków - odpadów.

Jednakże w 1 paczce kurierskiej możemy zmieścić tylko do 3 kilogramów - ograniczenia gabarytowe.

Pianki wysyłamy solidnie zapakowane i dobrze zabezpieczone.

Pianka tapicerska - Posiada bardzo dobre parametry potwierdzone przeprowadzonymi badaniami i atestami. Pianka tapicerska ( potocznie zwana gąbką tapicerską) to kolejne zagadnienie, któremu warto poświęcić kilka słów. Poliuretanowa (PU) pianka tapicerska występuje w szerokiej gamie i gamie gęstości i sztywności. W zależności od rodzaju pianki, jej gęstość i jej sztywności ( elastyczności) znajduje ona różne zastosowania. Pianka tapicerska najczęściej sprzedawana jest w arkuszach ( formatkach) o wymiarach 200x120 i różnych grubościach od 1 cm do 10 cm, a czasami nawet większych. Nasze produkty pochodzą od najlepszych fabryk w Polsce. To pianki z gwarancją IBERIS. Pianki mogą być delikatnie przybrudzone po rogach ze względu na magazynowanie pianek, co nie ujmuję wartości i nie przeszkadza w ich użytkowaniu.

ZASTOSOWANIE :  wyciszenie aut, wnętrz, konstrukcje akustyczne, panele akustyczne.

Zamieszczone zdjęcia w aukcji są wyłącznie podglądowe. Kolory oraz wymiary pianek mogą odbiegać od tych widocznych na zdjęciach. Pianki występują w różnych kolorach w zależności od procesów technologicznych producenta.

MAGAZYNOWANIE : Przechowywać w w suchym i chłodnym pomieszczeniu (5-25 oC). Chronić przed mrozem i słońcem. Nie przechowywać w bezpośrednim sąsiedztwie źródeł ciepła.

UWAGA: Proponujemy dokładnie zapoznać się z opisem i warunkami dostawy przed zakupem. Koniecznie sprawdź czas realizacji. Do każdej sprzedaży wystawiamy PARAGON lub FAKTURĘ VAT, proszę wpisać dane w zamówieniu lub zakładce ,,Pytanie do sprzedającego" lub na e-maila : iberis@iberis.com.pl Odpowiadamy na każdego e-maila i telefon.

Drogi kliencie wszystkie nasze przesyłki pakujemy w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do odbiorcy bez możliwości ich uszkodzenia, mimo wszystko paczka może zostać uszkodzona podczas transportu. Zawsze sprawdzaj przesyłkę w obecności dostawcy, w razie jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki spisz protokół szkody. Protokół jest potrzebny do rozpatrzenia reklamacji.

Skład chemiczny:
Poliuretan 100 % pianka
Szerokość:
różne wymiary
Gęstość pianki tapicerskiej:
różna twardość

Napisz opinię

PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA ODPAD

Napisz opinię

Zobacz także