PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA T18 200 X120 X 5cm
PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA T18 200 X120 X 5cm
PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA T18 200 X120 X 5cm
PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA T18 200 X120 X 5cm

T18 200X120X5cm PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA

0 Opinia(e) 
99,00 zł

Pianka tapicerska T18 - 200 cm x 120 cm x 5 cm grubości

polecam na oparcia i wezgłowiaT18 to symbol oznaczający wagę 1m3 pianki -

wymiary pianki:

długość - 200 cm

szerokość - 120 cm

wysokość - 5 cm

tolerancja wg producenta to +/- 2-3 cm

MAX 2 pianki (200x120x5) w 1 paczce GLS

Pianki wysyłamy zwinięte w rulon i dobrze zabezpieczone.

Pianka tapicerska T18 - Posiada bardzo dobre parametry potwierdzone przeprowadzonymi badaniami i atestami. Pianka tapicerska ( potocznie zwana gąbką tapicerską) to kolejne zagadnienie, któremu warto poświęcić kilka słów. Poliuretanowa (PU) pianka tapicerska występuje w szerokiej gamie i gamie gęstości i sztywności. W zależności od rodzaju pianki, jej gęstość i jej sztywności ( elastyczności) znajduje ona różne zastosowania. Pianka tapicerska najczęściej sprzedawana jest w arkuszach ( formatkach) o wymiarach 200x120 i różnych grubościach od 1 cm do 10 cm, a czasami nawet większych. Nasze produkty pochodzą od najlepszych fabryk w Polsce. To pianki z gwarancją IBERIS. Pianki mogą być delikatnie przybrudzone po rogach ze względu na magazynowanie pianek, co nie ujmuję wartości i nie przeszkadza w ich użytkowaniu.

ZASTOSOWANIE : meble, tapczany, krzesła, materace, wyciszenie aut, wnętrz, konstrukcje akustyczne, panele akustyczne.

Zamieszczone zdjęcia w aukcji są wyłącznie podglądowe. Kolory oraz wymiary pianek mogą odbiegać od tych widocznych na zdjęciach. Pianki występują w różnych kolorach w zależności od procesów technologicznych producenta.

MAGAZYNOWANIE : Przechowywać w w suchym i chłodnym pomieszczeniu (5-25 oC). Chronić przed mrozem i słońcem. Nie przechowywać w bezpośrednim sąsiedztwie źródeł ciepła.

UWAGA: Proponujemy dokładnie zapoznać się z opisem i warunkami dostawy przed zakupem. Koniecznie sprawdź czas realizacji. Do każdej sprzedaży wystawiamy PARAGON lub FAKTURĘ VAT, proszę wpisać dane w zamówieniu lub zakładce ,,Pytanie do sprzedającego" lub na e-maila : iberis@iberis.com.pl Odpowiadamy na każdego e-maila i telefon.

Drogi kliencie wszystkie nasze przesyłki pakujemy w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do odbiorcy bez możliwości ich uszkodzenia, mimo wszystko paczka może zostać uszkodzona podczas transportu. Zawsze sprawdzaj przesyłkę w obecności dostawcy, w razie jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki spisz protokół szkody. Protokół jest potrzebny do rozpatrzenia reklamacji.

Skład chemiczny:
Poliuretan 100 % pianka
Szerokość:
120 cm
Gęstość pianki tapicerskiej:
T 18 miękka pianka
Grubość pianki tapicerskiej:
5 cm

Napisz opinię

T18 200X120X5cm PIANKA TAPICERSKA MEBLOWA GĄBKA

Napisz opinię