Tkanina Samochodowa podsufitka boczki 4 kolory AUTO

KOLOR
22,00 zł
Brutto 2 DNI
Ilość

9ba7e537446a8ab3266558a2bba5

Tkanina Samochodowa - 4 kolory

Nowy kolor grafit

Tkanina z gatunku materiałów tapicerki samochodowej dostępna w czterech popularnych kolorach. Materiał przeznaczony na zastosowanie do wnętrz aut osobowych, dostawczych nawet ciężarowych, odporna na zmieniające się warunki panujące wewnątrz aut i odporna na promieniowanie UV. Tkanina składa się z 3 warstw: tkanina właściwa, pianka poliuretanowa, dzianina wzmacniająca (zabezpiecza przed rozdarciem i przesiąkaniem cieczy itp). Materiał łączony w najnowszej technologi laminowania  - zgrzewania płomieniowego tkanin. Materiał jest elastyczny, daję się rozciągać w czterech kierunkach co ułatwia tapicerowanie elementów podsufitki, boczków czy tez słupków bocznych w aucie. Stosowana również do szycia pokrowców na siedzenia samochodowe. Bardzo wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości, dość gruba ( ok. 3 mm) lecz lekka tkanina.

Czyszczenie i pielęgnacja:

Materiał jest bardzo łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu. Do plam używać specjalnych pianek do czyszczenia i pielęgnacji tapicerek samochodowych. Miejsca zaplamione należy wyczyścić możliwie szybko od momentu powstania zabrudzeń. Tak jak w przypadku plam, występujących na innych materiałach, tym lepsze są efekty czyszczenia, im plamy są świeższe. Plam nie należy mocno trzeć. Tkaniny nie należy przemoczyć. Nie stosować wybielaczy i innej chemii, która mogłaby zniszczyć tkaninę.

Uwaga: ważna informacja !!!

Aby tkanina nie była pognieciona podczas transportu musi być nawinięta na kartonowa rurę. Dlatego sugerujemy skorzystanie z opcji wysyłki kurierskiej GLS. Opcja dostawy InPost dla tej tkaniny jest niedostępna we względu na ograniczenia gabarytów skrytek.


Charakterystyka produktu:

  • Tkanina: SAMOCHODOWA
  • Jakość: I gatunek
  • Grubość: 3 mm
  • Gramatura: 340 gr/m2
  • Szerokość: 180 cm (+/- 3 cm tolerancji wg producenta)
  • Ścieralność: 120 000 cykli

Prosimy o przemyślane zakupy, produkt NIEPREFABRYKOWANY

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania - najlepiej sprawdzić zdjęcia na kilku urządzeniach, a przede wszystkim dokładnie zapoznać się ze zdjęciami i opisem produktu. Staramy się jak najdokładniej w naszym odczuciu opisać kolor tkaniny.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

a805a8494402800b7526b17b7817
a7346568428ab2c3a862196b0e07
9a9621fe42b691116f44f9ce1bb7

1 sztuka = 1 mb.

szer. 180 cm x 100 cm

Zawsze otrzymasz tkaninę w 1 długim odcinku

SKLEP IBERIS- tkaniny za grosik – od wielu lat oferujemy modne tkaniny obiciowe o najwyższych jakościach .

Wszystkie tkaniny posiadają niezbędne BADANIA i CERTYFIKATY JAKOŚCI . Staramy się aby czas realizacji był krótki, a jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Zastosowanie : meble domowe, poduszki , dekoracja wnętrz, krzesła, itp .

Uwaga : Oferowane tkaniny ze zdjęć mogą wyświetlać się różnie na innych monitorach i tabletach. Proponujemy dokładnie zapoznać się z opisem tkaniny i warunkami dostawy przed zakupem. Koniecznie sprawdź czas realizacji.

Do każdej sprzedaży wystawiamy PARAGON lub FAKTURĘ VAT, proszę wpisać dane w zamówieniu lub zakładce ,,Pytanie do sprzedającego" lub na e-maila. Odpowiadamy na każdego e-maila i telefon.

01f776d044adae1dee705dab603c

26 - beż
10000 Przedmioty

Opis

Skład chemiczny
100% poliester
Odporność na ścieranie
100000 cykli
Gramatura
340 g/m2
Dodatkowe
Dodatkowe informacje

ZAMÓW PRÓBKĘ

Jeżeli masz wątpliwości lub obawy co do zdjęć , kolorów i gramatury tkaniny zachęcam do zakupu 1 kompletu o nazwie,, PRÓBNIK".

Jeżeli rejestrujesz się - wybierz odbiór własny ( koszt 0 zł ).

Napisz NAZWĘ / KOLOR -max 5 łatek.