Tkanina TWIST materiał obiciowy HIT 3 kolory
  • Tkanina TWIST materiał obiciowy HIT 3 kolory

Tkanina TWIST materiał obiciowy HIT 3 kolory

KOLOR
11,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Tkanina TWIST drobno tkany worek

Tkanina z gatunku drobnego worka od dołu wzmocniona jest specjalnym białym, śliskim podkładem tkaninowym. To modny monokolorowy worek, bardzo wytrzymały na ścieranie i rozrywanie. Łatwa w utrzymaniu czystości w odcieniach szarości. Tkanina doskonale nadaję się na obicie narożników, sof, krzeseł, foteli, itp.Świetnie się sprawdza jako dekoracja w pomieszczeniach, poduchy, nakrycia i inne....

UWAGA: oferta do wyczerpania zapasów. Ponadto tkanina posiada delikatne skazy związane z procesem technologicznym ( gdzie niegadzie nogą wystawać t.z. supełki). Błędy występują co kilka kilkanaście mb i nie stanowią jakiegoś kłopotu z rozplanowaniem cięcia czy szycia.

Kupując 1 szt otrzymasz 1 mb tkaniny w jednym kawałku.

SKLEP IBERIS- tkaniny za grosik – od wielu lat oferujemy modne tkaniny obiciowe o najwyższych jakościach .

Wszystkie tkaniny posiadają niezbędne BADANIA i CERTYFIKATY JAKOŚCI. Staramy się aby czas realizacji był krótki, a jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Zastosowanie : meble domowe, poduszki , dekoracja wnętrz, krzesła, itp .

Uwaga : Oferowane tkaniny ze zdjęć mogą wyświetlać się różnie na innych monitorach i tabletach. Proponujemy dokładnie zapoznać się z opisem tkaniny i warunkami dostawy przed zakupem. Koniecznie sprawdź czas realizacji.

Do każdej sprzedaży wystawiamy PARAGON lub FAKTURĘ VAT, proszę wpisać dane w zamówieniu lub zakładce ,,Pytanie do sprzedającego" lub na e-maila. Odpowiadamy na każdego e-maila i telefon.

19
0 Przedmioty

Opis

Tkanina
Worki-len
Skład chemiczny
100% poliester
Odporność na ścieranie
47 000
Gramatura
220 gr/mb
Szerokość
140 cm

ZAMÓW PRÓBKĘ

Jeżeli masz wątpliwości lub obawy co do zdjęć , kolorów i gramatury tkaniny zachęcam do zakupu 1 kompletu o nazwie,, PRÓBNIK".

Jeżeli rejestrujesz się - wybierz odbiór własny ( koszt 0 zł ).

Napisz NAZWĘ / KOLOR -max 5 łatek.